Posilovňa

Ak chcete spevniť telo, spáliť podkožný tuk a posilniť svoje zdravie, je posilňovňa to pravé miesto. Pravidelným cvičením si zlepšíte kondíciu, spevníte a vypracujete svalstvo, zbavíte sa aspoň čiastočne bolestí chrbtice. V neposlednom rade si zlepšíte držanie tela. Po cvičení budete mať zaručene dobrý pocit, že ste pre seba urobili niečo prospešné. A nielenže budete lepšie vyzerať, ale budete sa aj lepšie cítiť. Vďaka činkám si nielen vytvarujete krajšiu postavu, ale zároveň zlepšujete prúdenie krvi v žilách a zvyšujete silu a posilníte imunitu.

Naša posilovňa sa nachádza v prízemí rodinného domu v Krásnej Hôrke hneď oproti kinu Javor. Sme malé fitko vhodné hlavne pre začiatočníkov a na individuálny udržiavací tréning, pre tých ktorí majú radi kľud a súkromie. Začiatočníkom radi poradíme a na požiadanie urobím aj cvičebný plán.

Ponúkame kategóriu zariadení na precvičenie a budovanie svalstva celého tela. Posilovňa je vybavená posilovacími strojmi, množstvom rôznych činiek a ďalším potrebným náradím, bežiaci pás, spinning bicykel

Ak ste sa našli vo vyššie uvedenom naša posilovňa je Vám plne k dispozícii. Môžete ho navštevovať pravidelne počas celého týždňa, podľa vašej potreby aj cez víkendy.

Do posilovne si so sebou vždy vezmite uterák a čisté prezuvky! Uterák kvôli hygiene pri cvičení a tenisky predovšetkým kvôli bezpečnosti. Ak to s posilovaním myslíte naozaj vážne, je tiež vhodné zaobstarať si posilovacie rukavice, aby ste predišli prípadným mozoľom a oderom na dlaniach.

POHYB JE ŽIVOT!

Cenník

Fotogaléria posilovne